Kraina pyszności

Przepyszne i zdrowe ciasta na naturalnych składnikach

Nasza cukiernia „Jan Szyling” istnieje na rynku od 1982 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą rodzinną. Posiadamy trzy własne sklepy i kawiarnie we Włocławku: przy Hutniczej 28, Kaliskiej 87 i Chopina 59, w których można skosztować pyszne desery lodowe, gofry i zaznać smaku oryginalnego cappuccino.
Naszą specjalnością są wspaniałe ciasta wykonywane metodą tradycyjną bez użycia sztucznych surowców.

Zrealizujemy każde zamówienie, również na imprezy okolicznościowe.

Stawiamy na naturalne składniki swoich wyrobów. Przy tworzeniu ciast, deserów i lodów nie korzystamy już z żadnych „proszków”, odeszliśmy od gotowych mieszanek, które są nadal praktykowane w cukiernictwie.

U nas jajko jest prawdziwym jajkiem, masło 82-procentowym masłem, a ser serem i to najlepszym, bo z naszej włocławskiej mleczarni. Nie wykorzystujemy gotowego, już zmielonego sera. Do przygotowywania wypieków wykorzystujemy prawdziwą, 70-procentową czekoladę, powstają z niej także polewy na naszych ciastach. Nie stosujemy czekoladopodobnych polew, których niestety używa wiele cukierni. Owoce w ciastach naszej produkcji są świeże, a nie konserwowane, kupujemy je u lokalnych rolników, którzy nie prowadzą masowej produkcji i nie stosują chemii. 

Wykonujemy torty każdej wielkości oraz ciasteczka bankietowe

Wyjątkowy smak

Nasze usługi cukiernicze

Torty na każdą okazję

Wyjątkowa okazja nie może się odbyć bez tortu. Przygotujemy dla Ciebie spersonalizowany tort okolicznościowy, komunijny, weselny…

Wyśmienita kawa

Kawiarnia z pełnią smaku wysokogatunkowej, pysznej kawy, dokładnie takiej jaką lubisz, na miejscu lub na wynos…

Ciasta/ciasteczka

Nasze ciasta wykonywane są metodą tradycyjną bez użycia sztucznych surowców, powstają z produktów lokalnych producentów.

Desery/lody

Do wyśmienitych kaw serwujemy desery lodowe i shaki robione na miejscu z lodów własnej produkcji oraz nasz HIT jakim są gofry bąbelkowe.

Wyroby FIT

Pamiętamy również o osobach, które zwracają szczególną uwagę na skład posiłków, a uwielbiają przekąsić coś słodkiego…

Świeże pieczywo

Świeży chleb to gwarancja wyśmienitych śniadań i doskonałe dopełnienie wielu posiłków. Zapraszmy!

Siedziba firmy :

ul. Hutnicza 28,
87-800 Włocławek

E-mail:

szyling@szyling.pl
cukiernia@szyling.pl

Telefon:

tel: 609 114 058

Bądź na bieżąco